Preklady a tlmočenie

Naše služby: 
Pre klientov ponúkame aj odborné tlmočenie, preklady. Ponúkame aj pečiatku oficálneho prekladateľa registrovaného priamo v maďarskej republike.
Informácie (Slovensky/Maďarsky): +36 303599931

Pozemky Hegyeshalom


TOP Ponuka

Susedia info

Hegyeshalom stavebné pozemky pri jazere

Hegyeshalom stavebné pozemky už od 28,50 za m2Hegyeshalom je pekná obec len pár kilometrov od Rajky, kde je už usadených množstvo Slovákov. A práve teraz sa oplatí kúpiť pozemok práve tu. Exkluzívne pozemky v krásnej lokalite centra obce Hegyeshalom, blízko jazera Stettni a v blízkosti rakúskych hraníc sme otvorili zaujímavý stavebný projekt. V ponuke len 64 pozemkov - stavebných parciel.
Na každú parcelu je plánovaná stavba rodinného domu na vytvorenie príjemnej rezidenčnej časti obytného parku. Veľkosť parciel je od 526 do 1061 m2 obdĺžníkového tvaru so všetkými IS.

Základná cena je 30,- cena klesá veľkosťou pozemku na 28,50 €. Pozemky sú naozaj dostupné, stačí si to jednoducho vypočítať a každému vychádza to, že sa oplatí, či už ako investíciu do budúcnosti, či len tak na záhradu, či stavbu víkendového domu, alebo na trvalé bývanie.

Pre klientov vieme zabezpečiť aj výstavbu na kľúč, v ponuke vlastné projekty samostatne stojacich domov, dvojdomov. V ponuke montované domy, klasické z tradičných materiálov. Výhodou je aj to, že ak záujemca chce môže si nakresliť svoj dom snou aj sám a my ho pretransformujeme do stavebného projektu, no nie je to úžasné?
Ďalšie otázky zodpoviem ihneď - 0915272027

Výhodné investovanie, blízko do Rakúska a Slovenska.
Vlakové spojenie Viedeň, Gyor (každú hodinu), Do Rajky 14 spojov, možný prestup na Bratislavské MHD 801, vlastný SK internet a KTV


Stránku sponzoruje reklama

Realitná kancelária - Rajka, Hegyeshalom, Bezenye

Ponuka domov, bytov, pozemkov v Rajke a okolíPonuka domov, bytov, pozemkov v Rajke a okolí: 

Volajte teraz!

+421/903 360 646 
+36 30 35 999 31 

Slovenský TV magazín Domovina

Navigácia Nachádzate sa tu: www.rajka.eu Susedia info Hegyeshalom stavebné pozemky pri jazere