Susedia info

Vysokorýchlostný internet už aj s televíziou jednom balíku - teraz aj v Rajke a okolí

RajkaInternet a digitalna TVRajkaInternet "VZDUŠNÁ OPTIKA" pre domácnosti vzdušná optika
"VZDUŠNÁ OPTIKA" je metropolitná počítačová sieť s prístupom na internet, v oblastiach, kde poskytuje služby káblovej televízie. Nemenej dôležitá je možnosť komunikovať medzi užívateľmi služby "VZDUŠNÁ OPTIKA" navzájom vysokou rýchlosťou - podstatne vyššou ako majú predplatenú do internetu. Táto rýchlosť nebude nijakým spôsobom umelo obmedzovaná a bude závisieť iba od momentálneho zaťaženia siete prenosmi z a do internetu a fyzického umiestnenia užívateľov v rámci siete. SATROnet vytvára komunitu užívateľov a tvorí integrálnu súčasť internetu. Každý užívateľ má pridelenú vlastnú unikátnu verejnú IP adresu, čím je odlíšený od ostatných v rámci celého internetu. Nedochádza k žiadnemu prekladu ani k dynamickému prideľovaniu rôznych IP adries. Pripojenie je z hľadiska dĺžky pripojenia, či množstva prenesených dát v rámci služieb "VZDUŠNÁ OPTIKA" aj internetu neobmedzené. Týmto všetkým sa "VZDUŠNÁ OPTIKA" podstatne líši od konvenčných prístupov k poskytovaniu internetu u nás. Záujemca o pripojenie do služby "VZDUŠNÁ OPTIKA"u si zvolí jednu zo základných služieb "VZDUŠNÁ OPTIKA" Basic, Home, Junior, Standard, alebo Professional, čím si určí rýchlosť prenosu dát z a do internetu. V rámci základnej služby dostane jednu verejnú IP adresu a neobmedzenú e-mailovú schránku. K tomu si môže vybrať z ponuky doplnkových služieb ako sú web priestor, doplnkový e-mail, či ďalšia verejná IP adresa na pripojenie ďalšieho počítača v domácnosti. Ponuka služieb sa bude rozširovať a to najmä na základe požiadaviek samotných užívateľov. Plánujeme napr. zriadiť IRC server, či služby špecifické pre službu "VZDUŠNÁ OPTIKA" ako je napr. vyhľadávanie v rámci služby "VZDUŠNÁ OPTIKA", gaming servery apod.

"VZDUŠNÁ OPTIKA" pre firmy

Pripojenie do služby "VZDUŠNÁ OPTIKA" potenciálne znamená veľký prínos aj pre firmy. Tu "VZDUŠNÁ OPTIKA" vsádza na individuálny prístup k jednotlivým záujemcom o pripojenie a ponúka ďalšie služby ako vytvorenie dátovej infraštruktúry firmy, jej zabezpečenie a pripojenie do internetu. Individuálne sú tvorené aj cenové ponuky, pričom sa vychádza z potrieb zákazníka. Spoločným menovateľom všetkých ponúk sú vysoká kvalita poskytovaných služieb pri bezkonkurenčne najnižšej cene.
"Vzdušná optika" je moderná bezdrátová sieť na licencovanej frekvencii 12 GHz s prístupom na Internet, ktorá je dostupná v lokalitách: Bratislava ich okolie. Objednávku služby "Vzdušná optika" je možné vykonať prostredníctvom ZÁKAZNÍCKEJ LINKY 0903360646, následne bude vykonaná ohliadka ZÁKLADNÉ SLUŽBY "VZDUŠNÁ OPTIKA" Každý zo záujemcov o pripojenie do služby "VZDUŠNÁ OPTIKA" si môže vybrať z ponuky základných služieb "VZDUŠNÁ OPTIKA" Entry, Basic, Standard, Junior: Každá zo základných služieb zahŕňa: vysokorýchlostné pripojenie do siete "VZDUŠNÁ OPTIKA" a do internetu, žiadne časové či dátové obmedzenia neobmedzenú e-mailovú schránku jednu pevnú verejnú IP adresu CENY DOPLNKOVÝCH ZARIADENÍ Pripojte si viacero počítačov v domácnosti prostredníctvom Wireless Routera, ktorý navyše ponúka možnosť pripojenia 4 PC sieťovým káblom. Ponúkame vám ho za bezkonkurenčnú cenu. ZRIAĎOVACÍ POPLATOK Výška jednorazového zriaďovacieho poplatku je 49,00 €. Pre užívateľov, ktorí si objednajú službu s viazanosťou 12 mesiacov, je poplatok znížený na 33,00 €, pri 24 mesačnej viazanosti je zadarmo. V prípade, že sa existujúci užívateľ presťahuje, účtujeme zriaďovací poplatok v novom mieste pripojenia 16,60 €.
Všetky ceny sú vrátane 20% DPH.

Služba

DOWNLOAD

UPLOAD

Akciová cena za mesiac*

Cenníková cena za mesiac

"VZDUŠNÁ OPTIKA" Entry

256 kbit/s

256 kbit/s

-

6,60 €

"VZDUŠNÁ OPTIKA" Basic

2,5 Mbit/s

384 kbit/s

7,90 €

9,90 €

"VZDUŠNÁ OPTIKA" Standard

4 Mbit/s

512 kbit/s

7,90 €

14,90 €

"VZDUŠNÁ OPTIKA" Junior

9 Mbit/s

768 kbit/s

7,90 €

19,80 €

"VZDUŠNÁ OPTIKA" Professional**

9 Mbit/s

1 Mbit/s

7,90 €

30,00 €

*Akciová cena platí na prvých 6 mesiacov pri viazanosti 24 mesiacov.

** Služba "VZDUŠNÁ OPTIKA" Professional je určená výlučne pre právnické osoby

RajkaInternet a digitalna TVhody našej digitálnej televízie: viac ako 90 atraktívnych programov v digitálnej kvalite 16 programových ponúk programy vo FULL HD kvalite EPG (elektronický programový sprievodca) digitálne videonahrávanie možnosť výberu jazyka pri sledovaní programu široká ponuka digitálnych prijímačov. Výhody a podrobné informácie na stránke: www.rajkainternet.sk
Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.