Topánky, traktory aj Barbie v kvetnom múre v Rajke bojujú o titul

Netradičný kvetinový záhon na stene murovaného plota na ulici Svätého Stefana (Szent István utca) v maďarskej hraničnej obci Rajka neďaleko Bratislavy, kde býva aj mnoho Slovákov, je jej tromfom v celomaďarskej súťaži o najkrajšiu obec okrášlenú kvetmi – Virágos Magyarországért Verseny.

Tohoročné výsledky sa ešte vyhodnocujú, minulý rok však bola v súťaži najúspešnejšia práve Rajka. Na snímke tabuľa s titulom.

Na úspechy Rajky môžu byť hrdí aj Slováci, približne polovicu obyvateľov malebnej maďarskej obce totiž tvoria slovenskí občania.

Maďarská prihraničná obec Rajka, kde žije mnoho Slovákov, získala v roku 2014 titul v celomaďarskej súťaži o najkrajšiu kvetinovú výzdobu obce - Virádos Magyarországért Verseny. K víťazstvu im dopomohlo aj netradičné naaranžovanie záhradných kvetov do rôznych bežných predmetov na múr v obci.Maďarská prihraničná obec Rajka, kde žije mnoho Slovákov, získala v roku 2014 titul v celomaďarskej súťaži o najkrajšiu kvetinovú výzdobu obce - Virádos Magyarországért Verseny. K víťazstvu im dopomohlo aj netradičné naaranžovanie záhradných kvetov do rôznych bežných predmetov na múr v obci.
Topánka ako kvetináč? Prečo nie.Topánka ako kvetináč? Prečo nie.
Do boja sa zapojila aj BarbieDo boja sa zapojila aj Barbie
CelokKvetináč - traktorKvetináč - traktor

3izb byt v novostavbe RAJKAVýhodná ponuka: 3izb byt v novostavbe RAJKA

Predám príjemný 3i byt v tehlovej novostavbe v kľudnej časti Rajky v blízkosti autobusovej zastávky 801. Byt ma konfortne rozmiestnenie izieb. Tu sa na chádza americká otvorená obývacia izba s otvorenou kuchyňou. Predsieň dve nepriechodné izby, samostatné wc a kúpelňa s rohovou vaňou. K bytu patrí aj parkovacie miesto. Vyhoda bytu je vlastné kurenie a ohrev teplej vody. Nízke režijné náklady, všetky inžinierske siete plus káblový internet, satelit a spoločný dvbt rozvod. Balkón je situovaaný do tichého dvora. Cena 69999.- viac ako dobrá investicia. Vyborná distopnusť do Bratislavy a Rakúska. Slovenký signál.

Obec: Rajka,Maďarsko (10min od BA)

Počet izieb: 3 izby + balkón

Poschodie:4/4
Stav bytu: Novostavba (2013)

Ihneď voľný
Vek nehnuteľnosti: 2
Rozloha: 72
Inžinierke siete: Všetky IS
Cena: € 69 999.00
Kontakt: 0903360646


Stránku sponzoruje reklama

Reklama

Reklama

Back to top