Informačno na dialnici Rajka - Čunovo otvorené už rokPo vstupe Slovenska do Európskej únie a následne do Schengenského priestoru sa objekty na diaľničných hraničných priechodoch prestali do veľkej miery využívať a stratili svoju funkciu.

V rámci obnovy a rekonštrukcie priestorov na hraničných priechodov Národná diaľničná spoločnosť realizuje projekt Diaľničných vstupných brán.

Diaľničnou vstupnou bránou je informačno – predajné miesto vytvorené v priestoroch pôvodného hraničného objektu pri vstupe na naše územie.

Informačno – predajné miesto Čunovo navrhnuté v korporátnom, nezameniteľnom dizajne už na prvý pohľad upúta návštevníka prichádzajúceho na naše územie z Maďarska.

Informačno na dialnici Rajka - Čunovo otvorené už rokZabezpečí pre prichádzajúceho motoristu v prvom rade dostupnosť kúpy diaľničnej nálepky v nepretržitom režime. Ponúka mu aj celú paletu pridaných služieb. Ide predovšetkým o poskytnutie informácií o našej krajine o tom, čo je možné na Slovensku zažiť a informácie o cestnej infraštruktúre.

Súčasťou sú kultúrne vybavené toalety, komfortné parkovanie, počítač s pripojením na internet, wifi pripojenie a oddychová zóna v príjemnom prostredí.

Služby
predaj diaľničných nálepiek
informácie o Slovensku
počítač s pripojením na internet
wifi pripojenie
toalety

Parkovanie
počet parkovacích miest pre osobné autá: 27
počet parkovacích miest pre autobusy: 4

Informačno – predajné miesto Čunovo je členom Asociácie informačných centier Slovenska.

Stránku sponzoruje reklama

Reklama

Reklama

Back to top