Preklady a tlmočenie

Naše služby: 
Pre klientov ponúkame aj odborné tlmočenie, preklady. Ponúkame aj pečiatku oficálneho prekladateľa registrovaného priamo v maďarskej republike.
Informácie (Slovensky/Maďarsky): +36 303599931

Pozemky Hegyeshalom


TOP Ponuka

Susedia

Predplatenky: Ceny výrazne klesnúOd 30. apríla 2016 sa zákazníci s predplatenými kartami dočkajú výrazne nižších cien. Nebudete sa už musieť báť zdvihnúť hovor v zahraničí – za jednu minútu zaplatíte už iba 1 eurocent.

Menej budete platiť aj za odchádzajúce hovory v Európskej únii. Porovnanie pôvodných a nových cien:

Telekom ruší roaming aj v MaďarskuOd piatka 1. apríla zruší Telekom pri svojich paušáloch Happy roamingové poplatky v štyroch krajinách. Platiť sa nebude ani za prichádzajúce hovory.

„Telekom štartuje roamingovú novinku pre zákazníkov paušálov Happy. Využívať ju budú môcť automaticky a trvalo na cestách do okolitých krajín a získajú v nich rovnaké ceny služieb ako na Slovensku,“ uviedol operátor v tlačovej správe.

Poslancov Národnej rady SR možno voliť aj zo zahraničia, vďaka voľbe poštou. Treba o ňu však požiadať.Poslancov Národnej rady SR možno voliť aj zo zahraničia, vďaka voľbe poštou. Treba o ňu však požiadať.
Záujemcovia o takúto formu hlasovania majú na podanie žiadosti už len niekoľko dní. Termín uplynie v piatok 15. januára.
Žiadať sa dá listom alebo elektronicky. Voliči nájdu žiadosť na webstránke Ministerstva vnútra SR.
Poštou môžu voliť plnoletí občania SR bez trvalého pobytu na Slovensku, ale aj občania s trvalým pobytom na Slovensku, ktorí v krajine v čase volieb nebudú.

Volanie z Maďarska do všetkých sietí v Slovenskej republike a v rámci Európskej únie - 4 centy / minúta4ka SIM karta s predplatenou službou je zaujímava alternatíva mobilného telefonovania aj z Rajky, Dunakiliti, Bezenye, Hegyeshalomu či Mosonmagyaróváru.

Bývajúcim v Maďarsku ponúkame s našou predplatenou SIM kartou Moja 4ka telefonovanie, SMS-kovanie  ZA JEDNOTNÚ CENU 4 CENTY na Slovensku ako aj v celej EÚ.

Cestovanie do RajkyDopravný podnik Bratislava pripomína cestujúcej verejnosti, že medzinárodná preprava do Rajky sa riadi osobitnou Tarifou DPB, a.s.

Cestovné lístky zakúpené u vodiča na linku č. 801 do Rajky platili do konca novembra 2015 aj na prepravu linkami MHD č. 90, 91, 191. Spustením III. etapy BID (Bratislavská integrovaná doprava) sa podmienky cestovania linkou č. 801 zmenili. Podľa Tarify DPB, a.s. cestovné lístky platné na medzinárodnú prepravu linkou č. 801 boli zároveň platnými cestovnými lístkami aj pre linky MHD č. 90,91,191 len do konca novembra 2015. To znamená, že od 1. decembra 2015 si cestujúci musia zakúpiť na linky č. 90,91,191 riadne cestovné lístky IDS BK (Integrovaný dopravný systém Bratislavského kraja.)

Stránku sponzoruje reklama

Realitná kancelária - Rajka, Hegyeshalom, Bezenye

Ponuka domov, bytov, pozemkov v Rajke a okolíPonuka domov, bytov, pozemkov v Rajke a okolí: 

Volajte teraz!

+421/903 360 646 
+36 30 35 999 31 

Slovenský TV magazín Domovina

Navigácia Nachádzate sa tu: www.rajka.eu Susedia info