Preklady a tlmočenie

Naše služby: 
Pre klientov ponúkame aj odborné tlmočenie, preklady. Ponúkame aj pečiatku oficálneho prekladateľa registrovaného priamo v maďarskej republike.
Informácie (Slovensky/Maďarsky): +36 303599931

Pozemky Hegyeshalom


TOP Ponuka

Popis

Ponúkame výstavbu a rekonštrukciu rodinných domov, drobných stavieb či interiérov pod odborným dohľadom architekta – v etapách aj na kľúč, podľa Vašich potrieb. V rámci výstavby zabezpečujeme logistiku a časovú nadväznosť všetkých potrebných prác. Prvá konzultácia s nami je bezplatná. Vďaka nej sa dozviete predpokladanú cenu výstavby Vášho domu na základe projektu, ktorý ešte pred realizáciou zdarma prehodnotíme, aby stavba bola bez zbytočných stavebných chýb či tepelných mostov.
Disponujeme množstvom vlastných projektov a realizácií rodinných domov a interiérov v okrese Nitra.
Ponúkame aj čiastkové práce pri stavbe, a to: zemné a búracie práce, realizáciu kompletných základových dosiek, betonáž, hrubú stavbu vrátane strechy a okien, obkladačské práce, omietky, osadenie sadrokartónov, kompletné inštalácie.
Vybavíme za Vás administratívu od stavebného povolenia až po kolaudačné konanie.

Informácia

Kontakt

0907713769
email
ABY STAVBA NEBOLELA, ZVERTE JU ODBORNÍKOMABY STAVBA NEBOLELA, ZVERTE JU ODBORNÍKOMABY STAVBA NEBOLELA, ZVERTE JU ODBORNÍKOM

Stránku sponzoruje reklama

pagweanteeZer btfdy
( / Pozemky)

noimage

Reliable and secure loan offer.
( / Remeslá - stavebníctvo - firmy)

Reliable and secure loan offer.

zateplenie verandy a inštalácia plastových okien
( / Remeslá - stavebníctvo - firmy)

noimage

Reklama

Slovenský TV magazín Domovina

Navigácia Nachádzate sa tu: www.rajka.eu Inzercia Inzeráty Remeslá - stavebníctvo - firmy ABY STAVBA NEBOLELA, ZVERTE JU ODBORNÍKOM