Popis

Ponúkame na predaj krásny trojpodlažný dom pre náročných, s garážou a pred garážovým stánim postavený podľa amerického projektu.

Projekt domu je riešený podľa Feng shui. Celý pozemok má 20 árov.
Záhrada bola riešená záhradným architektom za účelom odosobniť sa od susedov a vonkajšieho okolia.
Záhrada sa rozdeľuje na tri časti. V prednej časti záhrady je cca 65 kusov približne 5 metrov vysokých tuji a chodník zo zámkovej dlažby lemuje živý plot až po koniec domu pri terase.

Stredný pozemok na konci domu, kde je polkruhová terasa s presklenou strechou, s primeranou kvetinovou záhradkou a štýlovým jazierkom s vodopádom, ktorý vychádza s vrchu naukladaných ozdobných skál. Celý stredný a zadný pozemok má nasadené približne 5 – 7 metrové smreky po obvode a koniec stredného pozemku má pri obidvoch rožných stranách nasadené dekoratívne stromy a kríky, napríklad na ľavo sú tri brezy.

Zadný pozemok je celý zatrávnený a ako som už spomenul má po obvode nasadené smreky, je tam ohnisko a vytvorená plocha zo zámkovej dlažby pre rozloženie veľkého bazéna.

Na prízemí domu je vstup so zádverím, jedáleň, veľká kuchyňa, obývačka so stropom až cez druhé poschodie po klembu strechy, spálňa, kúpeľňa spojená s toaletou a špajza. Na poschodí je veľká detská izba s balkónom, hosťovská izba, otvorená veľká pracovňa so zábradlím a veľká knižnica, krásna veľká kúpeľňa bez zariadenia.
V suteréne je veľká práčovňa spojená s kotolňou, pod schodiskový úložný archívny priestor, veľká športová miestnosť a hlavne miestnosť v ktorej je sauna, sprcha a samostatné wc. Všetky podlažia sú spojené krásnym schodiskom so dreveným zábradlím.
Celý dom ma úsporný systém osvetlenia, na prízemí a v soc. zariadeniach je podlahové vykurovanie s doplnkovým radiátorovým kúrením a kotlom na plyn alebo elektriku značky WOLF.

Informácia

Pozemok: 2000
Inžinierke siete: Všetky inžinierske siete

Kontakt

0903360646
email
Luxusný rodinný dom - letné sídlo - vilka pre náročnýchLuxusný rodinný dom - letné sídlo - vilka pre náročnýchLuxusný rodinný dom - letné sídlo - vilka pre náročnýchLuxusný rodinný dom - letné sídlo - vilka pre náročnýchLuxusný rodinný dom - letné sídlo - vilka pre náročnýchLuxusný rodinný dom - letné sídlo - vilka pre náročnýchLuxusný rodinný dom - letné sídlo - vilka pre náročnýchLuxusný rodinný dom - letné sídlo - vilka pre náročnýchLuxusný rodinný dom - letné sídlo - vilka pre náročnýchLuxusný rodinný dom - letné sídlo - vilka pre náročných

Reklama

Stránku sponzoruje reklama

Reklama

Reklama

Back to top

No Internet Connection