Zoznam odberových miest na celoplošné testovanie na COVID-19 v Bratislave
V našom rezervačnom systéme na celoplošné testovanie na COVID-19 v Bratislave je aktuálne voľných 50 % miest. Zarezervujte si svoj termín na https://covid.bratislava.sk
Sobotňajšie miesta sa nám postupne zapĺňajú, no na nedeľu je zatiaľ stále široký výber voľných termínov. Neváhajte preto využiť na testovanie napríklad aj nedeľu a rezervujte si presný termín ešte teraz. Mieru zaplnenia zistíte v tabuľke, kde sú počty registrovaných miest uvedené pri každom odberovom mieste, ktoré má možnosť rezervácie.
Aktuálne najmenej obsadené miesta:
ZŠ Bieloruská, Cintorín Vrakuňa, Čiližská (obratisko trolejbusov), Volkswagen
 
 
Ako si môžete rezervovať termín?
Je to jednoduché. Na mape sú modrými špendlíkmi označené miesta, na ktorých nie je potrebná rezervácia, šedými zase miesta s osobitným rezervačným systémom a oranžovými miesta, kde je možná rezervácia vopred priamo na stránke. Kliknite na oranžový špendlík podľa svojho výberu, stlačte políčko “Vybrať”, zvoľte si termín a vyplňte formulár. O rezervácii vám príde potvrdenie mailom a tiež SMS. V prípade väčšieho náporu môže doručenie potvrdenia cez SMS chvíľu trvať.
Ak sa nestihnete registrovať na testovanie v našich vozidlách MHD, nemajte obavy! Okrem týchto 33 odberových miest bude počas víkendu testovanie v Bratislave vykonávať ďalších skoro 250 odberových tímov odbery na miestach bez potreby sa vopred objednať, vrátane niekoľkých drive through miest. Niektoré odberové miesta budú dostupné aj v pondelok a utorok. Celková kapacita testovania do utorka by mala s rezervou stačiť, aby sa pohodlne mohol otestovať každý, kto to potrebuje.
Prosíme vás, dobre si premyslite, či potvrdenie o teste pre nasledujúce dni naozaj potrebujete. Pokiaľ ste doma, vo vlastnej bubline a neplánujete ju zmeniť, nevystavujte sa zbytočne riziku. Aj účasťou alebo neúčasťou na testovaní sledujme v prvom rade vlastnú ochranu a ochranu svojich blízkych. Vy, čo sa testovania zúčastníte, sa, prosím, maximálne chráňte. Ak je to možné, nahraďte rúško respirátorom, dodržiavajte odstupy a netvorte dlhé rady. Pred rizikom kontaktov s ľuďmi v radoch radšej uprednostnite odloženie testovania na iný deň, alebo na inú hodinu, či na iné miesto. Snažíme sa zabezpečiť testovanie tak, aby na každého došlo. Veríme, že aj tento podrobný prehľad všetkých odberových miest na jednom mieste vám pomôže zorientovať sa v zložitej situácii a že aj vďaka tomu prebehne testovanie v Bratislave bez zbytočného stresu.
Spolu s mestskými časťami sme za posledné dni pracovali na tom, aby bolo testovanie čo najplynulejšie, najpohodlnejšie a najbezpečnejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a ohľaduplnosť pri testovaní.
Zvládneme to!
 
Čítajte ďalej:

Stránku sponzoruje reklama

Reklama

Reklama

Back to top