Nálepka na odpadovú nádobu na rok 2021

Týmto vás informujeme, že budú zasielané identifikačné nálepky platné pre rok 2021 ako prílohu k štvrťročnej faktúre za poplatok za odpad. Nalepením nálepky na zbernú nádobu na komunálny odpad je možné preukázať, že v roku 2021 je daná nehnuteľnosť oprávnená využiť prepravu odpadu s danou veľkosťou priestoru a počtom odpadových nádob.

Nalepte identifikačnú nálepku nádoby na kontajner na viditeľnom mieste v súlade s informáciami v liste. Kontajner by sa mal umiestniť na zber tak, aby strana s nálepkou smerovala k vozovke. Ak zistíte, že veľkosť zaslanej nálepky a veľkosť použitej nádoby na odpad nie sú rovnaké (v takom prípade ju na nádobu neprilepte) alebo ste nálepku nedostali, kontaktujte nás na kontakoch uvedených nižšie.

Mosonmagyarovar zákaznícky servis:
Mosonmagyaróvár, Erkel Ferenc utca 10.
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , közüTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tel: + 36 96 555-545, +36 30 791 4016
Osobný zákaznícky servis je momentálne pozastavený z dôvodu COVID-19 !!!!

KISALFÖLDI KOMMUNÁLIS HULLÉKÉKGDÁLKDÁDÁSZ KÖZSZOLGÁLTATÓ NONPROFIT KFT

Čítajte ďalej:

Ščítanie ľudu, kde sa máme sčítať?

Povolenie na rybolov v Maďarsku

"Podnikajme v Maďarsku" zakladáme s.r.o. - k.f.t.

 

Stránku sponzoruje reklama

Reklama

Reklama

Back to top