Aplikácie ktoré nám pomáhajú

Zopár aplikácií, ktoré by nemali chýbať v žiadnom smartfóne, ak bývate v Maďarsku.

Aj vy si občas poviete, načo je vám toľko appiek a zastávate skôr názor, že telefón má slúžiť na telefonovanie? Nie ste sami. Aplikácií je dnes množstvo a mnohé z nich sú naozaj zbytočnosť. Nájdu sa však aj také, ktoré dokážu naozaj pomôcť a doslova zachrániť situáciu.

Prvou aplikáciou, ktorá by podľa nás nemala chýbať je simple by OTP. Pomáha hlavne pre platby šekov cez QR, môžete si zakúpiť parkovanie, dialničnú známku, jednorázové a predplatné lístky (napríklad električenku na MHD v Mosonmagyaróvári, Rábe), ďalej na vlaky a autobusy.

iCsekk je jednou z ďalších aplikácií z kategórie užitočných. Aplikácia umožňuje zaplatiť poštový šek, dobiť kredit pre maďarskú sim kartu.

Posta (HU) je ďalšou aplikáciou, ktorá vám pomôže pri zaplatení poštového šeku, nájde PSČ, vypočíta cenu za list a balík. Nájde vám aj blízku poštu.

Aplikácie mobilného operátora. Ak máte maďarskú sim kartu, nahrajte si aplikáciu do mobilu napríklad MyTelenor, Telekom, My Vodafone Magyarország. Ukáže vám koľko máte kredit na telefonovanie / internet (paušál), balíčky a pod.

Nová aplikácia AQUA Szolgáltató Kft. S jej pomocou môžete kedykoľvek získať informácie o zákazníckom účte, novinkách a kontaktných informáciách spoločnosti AQUA Kft. Môže poskytnúť užitočné informácie a pomoc pri faktúrach, spotrebe za vodné a stočné. Niektoré funkcie v aplikácii sú k dispozícii až po registrácii! Platba kartou.

‎E.ON Ügyfélszolgálat je aplikácia pre elektrickú energiu a plyn, zákaznícky účet, pohodlná je platba kartou za faktúry, viete si kedykoľvek nájsť a stiahnuť faktúru.

Menetrendek.hu je aplikácia pre vyhľadanie vlakového a autobusového spojenia.

MÁV pre vlakové spojenie a kúpu cestovného lístka, napríklad ak idete do Hegyeshalomu, Mošoňu (Mosonmagyaróváru), Rábu (Győru).

FunEasyLearn Hungary - skvelá aplikácia pre výučbu maďarčiny od začiatočníkov až po pokročilých.

Gpay výhodné pre platby v Maďarsku, vždy lepší kurz, prehľad a história platieb

Rajka.eu je tiež aplikáciou z kategórie užitočných. Stačí, ak si uložíte index na plochu a nastaví sa vám automaticky naša aplikácia. Nenachádza sa v obchode a netreba potvrdzovať žiadne podmienky.

Ak máte nejakú zaujímavú aplikáciu, vhodnú do tohto zoznamu, ktorá nám môže všetkým pomôcť, napíšte nám email.

Čítajte ďalej:

Prísne pravidlá pri používaní pyrotechniky a silvestrovských ohňostrojov v roku 2020

Vybavujeme TAJ kartu - preukaz sociálneho zabezpečenia

Čo by ste mali vedieť o prijatí dieťaťa do materskej školy v Rajke, Dunakiliti, Bezenye a Hegyeshalome

Stránku sponzoruje reklama

Reklama

Reklama

Back to top