Preklady a tlmočenie

Naše služby: 
Pre klientov ponúkame aj odborné tlmočenie, preklady. Ponúkame aj pečiatku oficálneho prekladateľa registrovaného priamo v maďarskej republike.
Informácie (Slovensky/Maďarsky): +36 303599931

Pozemky Hegyeshalom


TOP Ponuka

3izb byt v novostavbe RAJKA

See all ads from Coral-KIM Bt
Predám príjemný 3i byt v tehlovej novostavbe v kľudnej časti Rajky v blízkosti autobusovej zastávky 801. Byt ma konfortne rozmiestnenie izieb. Tu sa na chádza americká otvorená obývacia izba s otvorenou kuchyňou. Predsieň dve nepriechodné izby, samostatné wc a kúpelňa s rohovou vaňou. K bytu patrí aj parkovacie miesto. Vyhoda bytu je vlastné kurenie a ohrev teplej vody. Nízke režijné náklady, všetky inžinierske siete plus káblový internet, satelit a spoločný dvbt rozvod. Balkón je situovaaný do tichého dvora. Cena 69999.- viac ako dobrá investicia. Vyborná distopnusť do Bratislavy a Rakúska. Slovenký signál.

Obec: Rajka,Maďarsko (10min od BA)

Počet izieb: 3 izby + balkón

Poschodie:4/4
Stav bytu: Novostavba (2013)

Ihneď voľný
Vek nehnuteľnosti: 2
Rozloha: 72
Inžinierke siete: Všetky IS
Price:$ 69 999.00
Contact:
0903360646
email
3izb byt v novostavbe RAJKA3izb byt v novostavbe RAJKA3izb byt v novostavbe RAJKA3izb byt v novostavbe RAJKA3izb byt v novostavbe RAJKA3izb byt v novostavbe RAJKA3izb byt v novostavbe RAJKA3izb byt v novostavbe RAJKA3izb byt v novostavbe RAJKA

Slovenský TV magazín Domovina

Navigácia You are here: www.rajka.eu Ads Byty 3izb byt v novostavbe RAJKA